HUDI’09 – tradicija sugrįžta!

Po vienerių metų nejaukios tylos į Šiaulius grįžta tradicinis, jubiliejinis, penktasis studentiškas HUDI (humanitarų dienos) festivalis. Kaip ir dera jubilijatui, jis bus kitoks nei visi iki šiol buvę. Pirmą kartą festivalio istorijoje Humanitarinė dvasia ištrūks iš knygų puslapių visai savaitei (nuo gegužės 18 d. iki 22 d.) ir įtrauks Humanitarinio fakulteto bendruomenę į šventės sūkurį linksmomis užduotimis, parodant miestui, jog humanitarai – tai ne tik knygomis apsikrovę bibliotekų bei archyvų pilkieji šturmuotojai.

Savaitės pabaigoje (gegužės 23 d.) tradiciškai festivalį vainikuos roko muzikos koncertas, pakviesiantis visus studentus ir jaunimą į Studentų svetainę (P. Višinskio g-vė 15, Šiauliai), kur nuo 20 val. užvirs alternatyviosios muzikos fiesta. Scenoje kraują kaitins keturios grupės iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių:

Skyders / alternative rock pop (Vilnius) – nuoširdūs ir paprasti vaikinai, jau dešimtmetį nešantys pozityvią ir įkvepiančią energiją, po savo vėliava subūrę nemažą klausytojų būrį.

Blackout / rock metal (Vilnius) – Lietuvos sostinėje roko muzikos pozicijas ginanti, tačiau Šiauliuose gimusi bei užaugusi grupė, neišsižada savo šaknų ir grįžta į gimtąjį miestą suteikti galingą rock muzikos dozę.

Carnivora Blooms / alternative (Kaunas) – visiškai naujas patyrusių muzikantų projektas. Kolektyvas laukia nuoširdaus klausytojų palaikymo, kadangi pasirodymas Šiauliuose bus vienas pirmųjų oficialių šios grupės koncertų jų gyvavimo istorijoje.

STRANGER AEONS / prog metal (Šiauliai) – visiems gerai žinomi, nemažus pasikeitimus išgyvenantys ex-Bestija muzikantai, pirmą kartą viešai prisistatysiantys publikai nauju, tačiau solidumo bei tvirtumo įgavusiu veidu.

Renginio pradžia 20.00 val.

Durys 19.00 val.

Bilieto kaina 20 Lt (Šiaulių universiteto HF studentams su LSP – 15 Lt)

HUDI'09 PLAKATAS

2 atsakymai į “HUDI’09 – tradicija sugrįžta!”

  1. Bonifacijus Says:

    Ėėė klausykitės, o jeigu kito fakulteto ŠU su LSP įleisit už 15 Lt ?

    • nenorime pasirodyti fašistais, tačiau renginys humanitarų, todėl jiems ir taikome nuolaidą. kiti fakultetai savo renginiuose daro tą patį. tikiuosi suprasite. kviečiame ateiti. bent jau alus bus ‘papigiai’ 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: